Newsletter

Maseczka z awokado

Możesz zajrzeć do swojej kuchni i wypróbować domowych sposobów. Polecamy sprawdzoną maseczkę silnie nawilżającą z awokado.

Nawilżanie - wybierz krem odpowiedni dla Twojej cery

Zanim kupisz któryś z preparatów, uważnie przeczytaj skład na etykiecie i porównaj z kilkoma innymi kosmetykami.

Uwaga na zatoki

Zatoki to taka niepozorna część twarzoczaszki, której na co dzień zupełnie nie zauważamy. Sytuacja się zmienia, gdy zaczynają się dolegliwości bólowe. Niestety zdarza się tak, że zwykły katar nie mija po upływie przysłowiowych siedmiu dni. Z nosa nadal się leje, nie rozróżniasz zapachów i jeszcze pojawia się pulsujący ból głowy. Czyżby to zapalenie zatok?


Apteka internetowa

Na odporność | Preparaty z wit. C

Mięśnie, kości, stawy | Bóle mięśn...

Kosmetyki | Dla niej | Pielęgnacja ciała

Kosmetyki | Kosmetyki bez parabenów, al...

Kosmetyki | Dla niej | Pielęgnacja twarzy

Dr Wirth ReVitalizujący Krem Na Dzień
  Cena:
  79,00 PLN

Kosmetyki | Producenci | Dr Wirth

Porada dla Ciebie

Uratuje suche pięty
W zimę wybieraj kremy do stóp zawierające substancję o nazwie urea, czyli mocznik.DR WIRTH KAŻDEGO DNIA KARMI TWOJĄ SKÓRĘ

Domowe peelingi

Delikatne peelingi wygładzą i ujędrnią skórę. Zamiast sięgania po gotowe rozwiązania możesz przygotować je z naturalnych produktów, które na co dzień wykorzystujesz w kuchni. Jeśli Twoja skóra potrzebuje peelingu, nie musisz od razu udawać się do kosmetyczki lub sięgać po gotowe kosmetyki z drogerii. Przygotuj peeling własnego pomysłu na bazie ulubionych zapachów i aktywnych, naturalnych składników. Przekonaj się, jakie skarby kryją się Twoich kuchennych szafkach.


Olejuj włosy zimą

Olejowanie to naturalna i niedroga metoda kompleksowej pielęgnacji włos Suszarka, lokówka, prostownica, lakier lub pianka to dla nas zimowa mantra, lecz dla naszych włosów to prawdziwe tortury. W chłodne dni gruczoły łojowe pracują wolniej. Włosy są pozbawione naturalnej ochronnej warstwy tłuszczu i w konsekwencji stają się bardzo podatne na uszkodzenia.


Dociskaj plecy do fotela

Zadbaj o to, aby podczas siedzenia przyjąć jak najkorzystniejszą pozycję dla Twojego ciała. Fotel powinien być dostosowany do Ciebie, a nie Ty do fotela. Najlepszym wyborem będzie ergonomiczny model, który umożliwi regulację. Siedząc przy biurku, ustaw wysokość fotela tak, aby całe stopy spoczywały na podłodze, a kolana były lekko rozwarte. Oparcie odchylaj o 30 stopni do tyłu i pamiętaj, aby opierać na nim całe plecy. Taka pozycja powoduje naturalne wygięcie dolnej części kręgosłupa w lekki łuk i odciąża plecy. (kb)

Sposoby na kaszel zimową porą

Odpowiada - lek. med. Katarzyna Bukol-Krawczyk, internista, Grupa Lux Med Zmiany temperatur, mróz i chłodne powietrze sprawiają, że zaczyna dokuczać nam kaszel. Czym kaszel mokry różni się od kaszlu suchego?